Vinç Klima

Ücretsiz Keşif
7/24 Servis
Endütstriyel Çözüm Ortağınız

Kalite Politikamız

Mevsim iklimlendirme olarak kalite politikamızı TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemine uygun olarak yönetiriz. Ürün ve hizmet sunduğumuz coğrafi teşkilatta belirlenen yasal şartlara ve müşterilerimize uygun olarak, tüm çalışanlarımızın katkısı ile sürekli iyileştirme ve geliştirme hedeflerine bağlı kalınarak hizmetlerimizi sunmak temel ilkemizdir.

 

ÇALIȘMA PRENSİPLERİMİZ:

Önce güvenlik, sağlık ve çevre

Müşteri ve çalışanlarımızın güvenliği ve sağlığı, işimizin ilk önceliğidir. İşimizin çevreye olan etkilerini tecrübenin getirdiği bilinçle ve sorumlu bir farkındalıkla yönetiriz.

Müşteri ve tüketici odaklı hizmet

Sektörde lider şirket olarak, önceliğimizin her zaman müşterilerimizin ve tüketicilerin olduğunu sunduğumuz kalite, hizmet ve yeniliklerimizle ispatlar ve onların sadakatini kazanırız.

Çalışanlarımızı geliştirmek farklılıklara değer vermek

Çalışanlarımızın farklılıklarına değer verilir, katkılarını önemseriz. Mücadeleci ve fırsatlarla dolu bir çalışma ortamı yaratarak herkesin kendisini geliştirilmesi, öğrenmesi ve başarılı olabilmesi için destek sağlarız.

Verimli büyüme

Güçlü bir yönetimin altında disiplinli ve sürdürülebilir bir büyüme ile çalışanlarımıza değer kazandırırken diğer bir yandan da şirketimizi Ülke çapında kalkındırırız.

Performans ve verimlilik odaklı olma

Verimli performansımızla en etkin maliyetlerle en yüksek kalitede sürekli ve verimli ürün ve hizmet sunarız.

Değerlerimiz

Çalışanlarımızın kararlarını, eylemlerini ve davranışlarını yönlendirmekte, tüm ülkede her gün sunduğumuz hizmetler yoluyla müşterilerimize yansıtılmakta, performans ve büyüme hedeflerimizi ileriye taşımaktadır.


Web Tasarım